Черепиця

Романська

9,30 €/м²
  • Керамічна черепиця з хвилеподібним профілем нагадує вишуканість архітектурних стилів античності і додає елегантності будь-якої покрівлі.
  • Глибокі водовідвідні жолоби дають можливість використання даного виду черепиці на покрівлі з нахилом схилу від 12 градусів.
  • Романська черепиця пропонує цікаві види обробки, яка представлена ​​насиченою кольоровою гамою.

Мінімальний ухил покрівлі 22 град.
(16 град. Суцільний настил із захисною гідроізоляцією, 12 град. З водопроникної гідроізоляцією)
Виробник:
TONDACH
Повна довжина:
46,5 см
Повна ширна:
28,0 см
Довжина покриття:
36,0 - 38,0 см
Ширина покриття:
22,3 см
Вага:
3,6 кг/шт
Розхід:
11,9 шт/м²
Крок обрамлення:
38,0 см

ТОВ  «Дахцентр Львів»  - офіційний представник австрійського концерну «TONDACH» в Україні, який вже довгий час є одним з лідерів у виробництві керамічної черепиці.

Використання керамічної черепиці дозволяє людям отримати натуральну і довговічну покрівлю, бути захищеним від поганих погодних умов. Крім того, однією з основних функцій покрівлі є унікальність в архітектурному вигляді ближніх будівель. Керамічна черепиця - натуральний глиняний матеріал, який відмінно виділить і прикрасить потрібну Вам будівництво. Немає необхідності в поданні даної черепиці, з нею продуктивно працюють як новачки, так і професіонали. Цей матеріал є, напевно, найпопулярнішим з усіх видів натуральної покрівлі, який вдало пройшов випробування часом. Витонченість форми, колір, фактура керамічної черепиці, експлуатаційна надійність і неперевершена довговічність, роблять керамічну черепицю недосяжним зразком для наслідування.

Різні поверхні та покриття гарантують стійкість кольору та здатність якісної покрівлі відштовхувати бруд, відповідно до Ваших потреб:

  • Природня - для покрівлі абсолютної природності
  • Ангобована - для благородного матового, до злегка глянцевого вигляду
  • Глазурь - глазуроване покриття для унікальних гладких поверхонь
  • Глазурь "Амадеус" - для найвищої якості і блискучих гарних поверхонь

Природна

Природний

Ангобована

Червона
Коричнева
Чорна

Глазурь "Амадеус"

Вишнева
Чорна
previous arrow
next arrow
Slider