Великий вибір продукції

Різнолманітні кольорові рішення і покриття. Необмежені можливості застосування.

Гарантія 33 роки

Гарантія -- 33 роки. Експлуатаційний термін -- 80 років.

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів металоконструкцій.

Будинки зі зрубу

У нас ви зможете: замовити та купити проект будинку з дерев'яного зрубу, купити зруб (готовий будинок зібраний на вашій території). Є можливість виконати проекти на ваш будь-який смак, а саме...

Великий вибір продукції

Різнолманітні кольорові рішення і покриття. Необмежені мож...

Гарантія 33 роки

Гарантія -- 33 роки. Експлуатаційний термін -- 80 років....

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів мета...

Будинки зі зрубу

У нас ви зможете: замовити та купити проект будинку з дере...

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів металоконструкцій.

Металеві конструкції

Компанія “Дахцентр – Львів” пропонує сучасні та якісні металеві конструкції за доступними цінами.

Металеві конструкції – це надійна та міцна будівельна система, яка відзначається універсальністю та довговічністю. На сьогодні металеві конструкції – це основа при зведенні сучасних та довговічних будинків. Крім того, з металу зводять не тільки каркаси для промислових та цивільних будинків, але й мости, спортивні споруди, огородження, конструкції для сільського господарства та промислових робіт. Завдяки своїм цінним технічним властивостям, металеві конструкції використовують, як потужний каркас будівлі та для надання спорудам більш правильного геометричного вигляду. Саме метал є міцним та пластичним матеріалом, з якого виготовляються надійні та довговічні споруди. Крім того, металеві конструкції є легкими, порівняно з іншими будівельними матеріалами, теплопровідними, електропровідними, та дуже міцними.

Металеві конструкції від ТзОВ “Дахцентр – Львів” виготовляються з високоякісного матеріалу, який поєднують в собі сучасні металеві елементи та балки двотаврового перетину, які забезпечують технологічну надійність у застосуванні протягом багатьох років.

Металеві конструкції від компанії “Дахцентр – Львів” відповідають найвищим стандартам якості та є оптимальним рішенням для будівництва довговічних конструкцій будь – якої складності. Завдяки залученню передових методик виробництва від австрійського виробника, металеві конструкції є сучасними, надійними та мають гарантію на тридцять три роки. Крім того, ми здійснюємо не тільки продаж сучасних металевих конструкцій європейського рівня якості, але й проводимо монтажні та демонтажні роботи. Ми гарантуємо найвищу якість металевих конструкцій та доступні ціни.

Компанія “Дахцентр – Львів” пропонує значний асортимент сучасних металевих конструкцій різних конфігурацій та розмірів, які стануть незамінною складовою початку успішного будівництва.

Якісні металеві конструкції – це сучасне рішення виробництва довговічних споруд.

,