Великий вибір продукції

Різнолманітні кольорові рішення і покриття. Необмежені можливості застосування.

Гарантія 33 роки

Гарантія -- 33 роки. Експлуатаційний термін -- 80 років.

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів металоконструкцій.

Будинки зі зрубу

У нас ви зможете: замовити та купити проект будинку з дерев'яного зрубу, купити зруб (готовий будинок зібраний на вашій території). Є можливість виконати проекти на ваш будь-який смак, а саме...

Великий вибір продукції

Різнолманітні кольорові рішення і покриття. Необмежені мож...

Гарантія 33 роки

Гарантія -- 33 роки. Експлуатаційний термін -- 80 років....

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів мета...

Будинки зі зрубу

У нас ви зможете: замовити та купити проект будинку з дере...

Керамічні блоки

Керамічні блоки

Компанія “Дахцентр – Львів” пропонує широкий асортимент сучасних та якісних керамічних блоків від австрійського виробника, які Ви можете купити у Львові по доступній ціні.

Керамічні блоки – це високотехнологічний, будівельний матеріал, який використовується для надійного та міцного зведення стін, перегородок або огороджень.

На сьогодні керамічні блоки – це справжня знахідка для сучасного, якісного та швидкісного будівництва. Такий будівельний матеріал передбачає значну економію часу та фінансів та є найоптимальнішим вибором для зведення довговічних стін. Завдяки особливим технологічним властивостям, керамічні блоки не потребують утеплення, є звукоізолюючими, надійними та міцними.

Сучасні керамічні блоки від компанії Дахцентр – Львів забезпечують теплозбереження, завдяки унікальній мікропористій структурі та є безпечними для здоров’я. Використання керамічних блоків гарантує зведення стін та перегородок різних конфігурацій за не значний проміжок часу. Завдяки значній міцності та сучасності, такий будівельний матеріал використовуються для зведення внутрішніх та зовнішніх стін у малоповерховому будівництві та для кладки багатоповерхових конструкцій. Особливістю керамічних блоків є менша маса, порівняно зі звичайною цегляною кладкою, тому йде зменшення навантаження на фундамент за рахунок зниження коефіцієнту ваги стін, що забезпечує довговічність таких будівель. Крім того, при будівництві, керамічні блоки відзначаються значною економією витратних матеріалів та зводять до нуля виконавчі похибки зведення стін, завдяки наявності пазів та гребців на бічних гранях. Таким чином, керамічні блоки – це сучасний та якісний будівельний матеріал, який гарантує ефективність будівництва.

На сьогодні, ми пропонуємо тринадцять різновидів сучасних та якісних керамічних блоків різної ваги, довжини та форми, за допомогою яких Ви зможете втілити найсміливіші дизайнерські проекти.

Керамічні блоки від ТзОВ “Дахцентр – Львів” – це сучасне рішення для якісного будівництва будь – яких стін та приміщень.