Великий вибір продукції

Різнолманітні кольорові рішення і покриття. Необмежені можливості застосування.

Гарантія 33 роки

Гарантія -- 33 роки. Експлуатаційний термін -- 80 років.

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів металоконструкцій.

Будинки зі зрубу

У нас ви зможете: замовити та купити проект будинку з дерев'яного зрубу, купити зруб (готовий будинок зібраний на вашій території). Є можливість виконати проекти на ваш будь-який смак, а саме...

Великий вибір продукції

Різнолманітні кольорові рішення і покриття. Необмежені мож...

Гарантія 33 роки

Гарантія -- 33 роки. Експлуатаційний термін -- 80 років....

Металеві конструкції

Фірма проводить продаж, монтаж, демонтаж різних типів мета...

Будинки зі зрубу

У нас ви зможете: замовити та купити проект будинку з дере...

Будинки зі зрубу

Пропонуємо вашій увазі У нас ви зможете : замовити і купити проект будинку з дерев’яного зрубу, купити зруб (готовий будинок зібраний на вашій території). Маємо можливість виконати проекти на ваш будь-який смак, а саме будинку, сауни чи будь-які споруди важливі у вашому повсякденному житті. Основою роботи є будівництво дерев’яних зрубів по «канадській технології». (Вставка Схема Канадської технології !!!!!!!!!) Використання канадської шашки з шипом для з’єднання вінців зрубу на кутах гарантує належну якість зрубу навіть після багатьох років експлуатації . Вся деревина для зрубу обробляється лише вручну, що призводить до збереження найціннішого шару – заболонь, що є найміцнішим шаром в структурі дерева та захищає колоду від зовнішніх впливів. ( ФОТО 1 і ФОТО 2 ). Дерев’яний будинок з дикого зрубує одним з найбільш комфортних і зручних для людини. Про його переваги можна говорити безкінечно. Однак цей вид будівництва є одним з найдорожчих. Для того, щоб звести дім з дикого зрубу, потрібно використати ліс, вік якого перевалив за два століття. Окрім того треба чекати доки закінчиться усадка, оскільки використовується деревина з природньою вологістю. На це може піти до 2 років. ( ФОТО від 3 по 10 ) Однак саме «дикий» матеріал, в якому зберігаються всі захисні шари дерева, має унікальну будову – всередині на клітинному рівні відбуваються постійний повітрообмін, а саме стінки будинку постійно дихають. Завдяки чому в домі постійно підтримується оптимальна волога і кисневий баланс. Будинок з дерева – це здоровий клімат в приміщенні, природна краса і комфорт. Мінімальна втрата тепла ( економія грошей!), столітній термін експлуатації, а головне – Ваше здоров я, Ваших дітей та онуків. З дикого зрубу можна будувати дуже якісні будинки, потрібно лише дотримуватись певних технологічних вимог і тоді винагородою буде надійне і комфортне житло саме для вас.

У вартість входить:

1. Проект

2. Обшкурення деревини

3. Обробка тимчасовим антисептиком 2 рази (відразу після обшкурення деревини та під час будівництва)

4. Будівництво на нашій території під нашими кранами

5. Погрузка зрубу на автотранспорт замовника

6. Вигрузка на будівельному майданчику замовника (кран оплачує замовник)

7. Дубова підкладка під першим вінцем

8. Збірка зрубу на майданчику замовника

9. Утеплення між вінцями натуральним льоном

10. Просверлення отворів під скриту електропроводку

11. Механізми вертикальної усадки

12. Облаштування віконих і дверних пройомів

13. Балки перекриття між першим і другим поверхом

14. Стропильна система розрахуванна під керамічну покрівлю (без обрешітки)

Поєднання новітніх технологій з віковими традиціями дозволяє створювати дерев’яні будинки та котеджі з ідеальними умовами на ціле життя. Будинки виготовленні з екологічно-чистої сировини вирощеної в Карпатах, а саме з пахучої смереки.